

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 6P |
| Maximum Current | 125A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage Rating | 690V |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | 6NO |
| Length | 400mm |
| Width | 300mm |
| Depth | 257mm |
| Throw Configuration | 6PST |
1SCA022613R8800
70022766 T0-4-8213/I1H(RS377-745)
3LD2103-0TK51
KG10B T206/GBA320 *KS1V
KG100T204/GBA007E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00