

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 63A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage Rating | 690V |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Length | 182mm |
| Width | 182mm |
| Depth | 180mm |
| Throw Configuration | 4PST |
3LD2003-0TK51
207210 T3-4-15682/I2/SVB
038873 T0-2-1/EA/SVB
3LD2804-0TK51
KG20BT206/GBA008*KL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00