

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 11A |
| Power Rating | 480W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 218mm |
| Width | 116.5mm |
| Depth | 41mm |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 8.7kg |
RSP-100-5RS
LHA10F-12-SN
RSP-320-13.5
WMM30CN120-00U
ECL30UD02-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00