

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 42A |
| Power Rating | 600W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 218mm |
| Width | 116.5mm |
| Depth | 41mm |
| Efficiency | 88% |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -30°C |
TPP 15-105A-D
PBW30F-15-N
S8FS-G05024C
CUS100ME-15/A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00