

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 27A |
| Power Rating | 799W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 226mm |
| Width | 116.5mm |
| Depth | 41mm |
| Efficiency | 88% |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
ECL10US24-P
LHA15F-5-SNY
UHP-1500-48
116-010072C
RPS-120S-15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00