

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 14A |
| Power Rating | 800W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 226mm |
| Width | 116.5mm |
| Depth | 41mm |
| Efficiency | 89% |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -30°C |
TXLN 060-124
ECE40US03-S
LRS-350-12RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00