

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 3.7A |
| Power Rating | 44W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 51mm |
| Depth | 30.5mm |
| Efficiency | 82% |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Minimum Temperature | -10°C |
RAC02-12SGB
RAC03-3.3SK
TOP 200-148
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00