

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 8.4A |
| Power Rating | 126W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 127mm |
| Width | 76mm |
| Depth | 30.5mm |
| Efficiency | 85 %, 87 % |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
TXM 015-103
PBA15F-9-N1
HDS1500PS24
HEP-100-12A
LCM600Q-T-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00