

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 5.2A |
| Power Rating | 124.8W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 127mm |
| Width | 76mm |
| Depth | 30.5mm |
| Efficiency | 85 %, 87 % |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
TPI 65-124A-JP
RACM40-24SK/OF/PCB-T
RSP-1600-12
UHP-200-3.3
TXM 100-115
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00