

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 1.6A |
| Power Rating | 76.8W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 100 - 240V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 97mm |
| Width | 99mm |
| Depth | 30mm |
| Efficiency | 92% |
| Weight | 300g |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Minimum Temperature | -30°C |
TMPW 10-105-J
LFVLT80-1003
ECL10US24-E
LCC600-28U-9P
RSP-2000-24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00