

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 15V |
| Power Rating | 15VA |
| Secondary Current | 500mA |
| Height | 26.3mm |
| Weight | 304g |
| Dimensions | 60 x 60 x 26.3mm |
| Maximum Operating Frequency | 50Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Isolation Voltage | 4kV |
58-0160-012-D
0300P1-2-030
0225P1-2-025K
RKD 200/2x12
RKD 20/2x15
0030P1-2-012
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00