

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 22.2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Push Button Colour | Transparent |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | White |
| IP Rating | IP65 |
| Contact Current Rating | 3 A, 5 A |
| Contact Material | Brass |
| Case Colour | Silver |
| Manufacturer Part No. | KPB22-8000-F21-124-JQ |
| Contact AC Voltage Rating | 250V |
| Terminal Type | Solder |
PB6B2HS3M3CAL00
82-4552.1134
IRR3F422LOY
82-4151.1000.B001
82-5162.2000.B002
PB6B2FM6M1CAL06S500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00