

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 25.2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | Red |
| IP Rating | IP67 |
| Contact Current Rating | 3 A, 5 A |
| Contact Material | Copper |
| Legend | Power Symbol |
| Contact AC Voltage Rating | 250V |
| Manufacturer Part No. | MPB25-D0F11E3-324-JQ |
| Case Colour | Natural |
| Terminal Type | Solder |
216601 M22S-D-B
188084 M30I-FD-S
TS-211-GN12
216663 M22-DRH-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00