

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 PC |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Mounting Style | Base Mount |
| Solenoid Voltage | 12 V dc, 24 V ac/dc, 110 V ac, 220 V ac |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/3 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 740NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 2 W, 3VA |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Number of Positions | 1 |
| Thread Standard | G |
VUVG-B14-P53C-ZT-F-1T1L
SYA7120-C8F
MHJ10-S-2,5-QS-4-MF
P72F-2GC-PFA
VMPA2-M1H-J-PI
MXG461.25-8.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00