

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid |
| Step Angle | 1.8° |
| Number Of Wires | 6 |
| Supply Voltage | 9.6 V |
| Frame Size | 42.3 x 42.3mm |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Current Rating | 400 mA |
| Winding Arrangement | Unipolar |
| Shaft Length | 22mm |
| Depth | 33mm |
| Resistance Per Phase | 24Ω |
SH2285-5671
103H7123-5640
103H7123-0140
103H7123-5040
SS2421-5041
SM2564C20B41
EMMS-ST-28-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00