

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 6mm |
| Material | Tin Plated Copper |
| Sleeve Length | 100m |
| Braided | Yes |
| Expandable | Yes |
| Minimum Cable Diameter | 4.5mm |
| Maximum Cable Diameter | 9.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
TFT20013 NA005
G1201/2 BK005
161-64503 HWPP30-PP-SR
G13011/2 BK008
RAY-103-4.0(10)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00