

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 24 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - 50 °C, -200 - +1700 °C |
| Display Type | 8 Digit |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | Cu-50, J Type Thermocouple, K Type Thermocouple, L Type Thermocouple, PT100, R Type Thermocouple, S Type Thermocouple, T Type Thermocouple |
E5DC-RX2ASM-017
400-RR-1-000
702111/8-0000-23/000
EPACK-1PH/25A/24V/V2CL/TCP
701170/8-0153-1001-23/005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00