

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Connector 1 | TV Aerial Connector |
| Connector 2 | TV Aerial Connector |
| Coaxial Type | RF |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 Gender | Male |
| Outer Diameter | 5mm |
| Characteristic Impedance | 75 Ω |
| Length | 50m |
| Sheath Colour | White |
| Shielding | Aluminium Foil |
| Standards Met | CE, REACH |
| Insulation Material | Foam PE |
| Sheath Material | PVC |
TL8A-11SMA-11SMA-03000-51
4855ANH 0101000
109-2121-0500A
216.41.41.5000A
309-0341-1000A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00