

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
IC+ 915 230V 8A TCJ/K PT100
E5CC-CX3D5M-006
EPACK-1PH/32A/24V/XXX/V2
P4100-2100-000R
EPC3016/CC/VH/D1/R2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00