

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Polarised Retro Reflection |
| Detection Range | 5 m |
| Output Type | Relay |
| Switching Mode | Relay |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Maximum DC Voltage | 240V |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Light Source | Red Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 3A |
| Response Time | ï¼10ms |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Mounting Type | Screw, Bracket |
| Series | PTE |
| Housing Material | PCABS |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE |
WFS3-40P115
VTE180-2P42447
WL4SLG-3N1132
VTF180-2P41112
HTB18-B4A2AB
BOS 18M-PI-RE30-S4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00