

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | HTL |
| Shaft Type | Hollow |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 6mm |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 75mm |
| Overall Width | 40mm |
| Overall Depth | 42mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Hollow Shaft Flange |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Current Rating | 70 mA |
| Connection Type | Cable |
DFS60B-S4PM10000
E6C2-CWZ5B 1000P/R 2M OMS
D5.3501.A221.0000
LT-M-0130-S 0000X000X00
RE34L4D103W3263
PEC16-4220F-N0024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00