

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 43mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 4kHz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Switching Frequency | 4 kHz |
872C-D2NP8-P3
IME12-04NPOZW2K
CM30-25NAP-KW1
IM05-1B5NSVT0S
BI10U-Q14-AP6X2
Bi3-Q06-AP6X2
XS4P12PA340D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00