

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Audio Cable Type | Microphone Cable |
| Number of Cores | 1 |
| Cross Sectional Area | 0.22 mm² |
| Screened/Unscreened | Screened |
| Insulation Material | PE |
| Outer Diameter | 4.5mm |
| Length | 25m |
| CPR Certification | Fca |
| Fire Behaviour | Self-extinguishing |
| Sheath Colour | Black |
| Cable Shape | Multicore |
| Voltage Rating | 30 V |
8461 060U500
2461C SL005
268-006-000
8205.00U152
8442 060U500
268-575-060
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00