

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Cores | 2 |
| Cross Sectional Area | 4 mm² |
| Insulation Material | PVC |
| Outer Diameter | 10mm |
| Length | 100m |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Sheath Colour | Black |
| Cable Shape | Multicore |
| Size of Strands | 0.25 mm |
| Voltage Rating | 300 V |
| Number of Strands | 224 |
| Sheath Material | Polyvinyl Chloride PVC |
| Conductor Material | Oxygen Free Copper |
| Screen Type | Aluminium Foil, Polyester Tape |
| Core Strands | 224/0.15 mm |
268-204-060
278-401-000
268013020100
8451 010100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00