

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Temperature Range | -20 - +70 °C |
| Control Type | ON/OFF |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | K Type Thermocouple |
P4100-2-2-1-1-0-0-2-0
E5C2-R20K AC100-240 0-800
KS42-112-0000D-000
SRT-N118-1321-1-4-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00