

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Temperature Range | -30 - +80 °C |
| Control Type | ON/OFF |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | PT100 |
E5CC-CX3A5M-007
LR08630-004
TC4830-52-110/230VAC
600-R-D-0-0-1
ECO11-21110-000
2500-1-0-0-0-0-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00