

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Temperature Range | -20 - +70 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | PT100 |
E5DC-RX2DSM-000
P8100-2700-0000
P8010-2101-0000
E5EC-RX4A5M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00