

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 V |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Temperature Range | -20 - +70 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Input Type | PT100 |
| Mounting Type | Panel Mount |
IC+ 902 12V 8A + NTC
701513/8-0000-23/000
KS42-100-0000D-000
3208/CC/VH/LRRX/R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00