

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analog and Relay |
| Supply Voltage | 24 V |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 3 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Input Type | TC, RTD |
| Mounting Type | Panel Mount |
P6100-2-1-1-1-0-0-2
E5GC-QX2ACM-000
IC+ 915 12V 8A TCJ/K PT100
E5CC-QX3A5M-001
E5CN-HR2M-500 AC100-240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00