

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 100 - 240 V |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Input Type | TC, RTD |
| Mounting Type | Panel Mount |
P8100-2-1-1-1-0-0-2-0
AKT4H111100
703042/181-000-23/000
D280-113-0000D-000
KS20-10TRR0020-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00