

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 55kW @ 400Vac |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 187 - 575 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 110 A |
| IP Rating | IP42 |
| Number of Poles | 3 |
| Motor Starter Functionality | Automatic, Manual |
| Overall Length | 310mm |
| Overall Width | 155mm |
| Mounting Type | Screw Fixing |
| Overall Depth | 160mm |
LTMEV40BD
278336 SDAINLM22(230V50HZ,240V60HZ)
3RW3027-1BB04
1SAM250000R1014
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00