

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 50.8mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 25.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink Tubing |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 1.22m |
| Material | Polyolefin |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | G5 |
F2601/4 GY003
RBK-ILS-125-NR3-0-65MM
F221V1/4 BK003
RHW-24/6-1200/ADH-0
ATUM-24/6-0
308-30300 HIS-3-3/1-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00