

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Unimpeded Air Flow | 671m³/h |
| Noise Level | 63dB(A) |
| Filtered Air Flow | 586m³/h |
| Input Current | 240mA |
| Input Power Rating | 50W |
| AC or DC Operation | AC |
| Face Dimensions | 254x254mm |
| Installation Depth | 89mm |
| Supply Voltage | 230 V |
| Face Height | 254mm |
| Face Width | 254mm |
| IP Rating | IP54 |
| Bearing Type | Ball bearing |
| Termination Type | Wire |
PF42500 11642103055
PF22000 11622101055
PF32000 11832101055
7F.02.0000.5000
PF67000 11867102055
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00