

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | CDM12S |
| Cross Sectional Area | 0.34mm² |
| Number of Cores | 4 |
| Sheath Material | PVC |
| Length | 5m |
| Sheath Colour | Black |
| Connector 1 | M12 |
| Connector 1 Orientation | Straight |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 | M12 |
| Connector 2 Gender | Male |
| Connector 2 Orientation | Straight |
| Coding | A |
| Shielding | Braid |
| Shielded/Unshielded | Shielded |
| Current Rating | 4A |
| Voltage Rating | 250 V |
| IP Rating | IP67 |
| Outer Diameter | 4.8mm |
| Cable Shape | Multicore |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
49230 RKTS 5-298/10 M
DOL-0804-W05MNI
14779 RSM 3-224/0,3 M
7024-40021-3210060
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00