

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic |
| Mounting Type | Threaded |
| Switch Output | Analogue 0 - 5V |
| Body Material | PVC |
| Cable Length | 120mm |
| Minimum Operating Temperature | 25°C |
| Maximum Operating Temperature | 75°C |
| Maximum DC Voltage | 12V |
| Series | NUP |
7ML5337-1AB07-4AF0
LFH-SBX25G1AS05SZ0
FTL33-AA4M3AB1JJ
LBV311-XXAGCRKMX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00