

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic |
| Mounting Type | Threaded |
| Switch Output | RS485 |
| Body Material | PVDF |
| Cable Length | 2m |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | 75°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Thread Size | M30 |
| Series | PVDF |
LBFH-21.010.A03020.1.4003.0
RA - 222 22N
LLG810D3L24-004-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00