

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector 1 | F Type |
| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Coaxial Type | F Connector |
| Connector 2 | F Type |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 Gender | Male |
| Connector 1 Orientation | Straight |
| Connector 2 Orientation | Straight |
| Outer Diameter | 5.0 + 0.3mm |
| Characteristic Impedance | 75 Ω |
| Length | 10m |
| Sheath Colour | Black |
| Conductor Strand Type | Solid |
| Standards Met | CE, REACH, RoHS |
| Shielding | Shielded |
114 26 26 1000A
CA120/195-XX
415-0054-012
L09999B3609
A-1PA-113-300B2
U.FL-2LPHF6-088N1T-A-300
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00