

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 50.8mm |
| Colour | Blue |
| Shrunk Diameter | 25.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
7TCA017300R0357 HSB46-C
RW-175-3/4-0-RSU-STK
VFRS-3/16-0
553-30451 TCGT4.8-1.6WH-PO-X-WH
313-80001 TCN24-3.2/1.6-PO-X-CL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00