

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 3mm |
| Colour | Blue, Red, White, Yellow |
| Shrunk Diameter | 1.5mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | Assortment |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Standards Met | CSA C22.2 No. 198.1, IEC 60684-3-242, MIL SAE-AMS-DTL 23053/4 Class 3, RoHS Compliant, UL 224 E75077 |
F2213/16 BK005
309-32543 TF24-25.4/12.7-PO-X-CL
309-35083 TF24-50.8/25.4-PO-X-CL
RNF-100-1/2-9-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00