

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 12.7mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 300mm |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +105 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | Yes |
| Standards Met | AMS-DTL-23053/4 Class 3, RoHS Compliant, UL 224 E75077 CSA C22.2 No.198.1 |
301-10024 SA47-LA 24/6-PO-X-BK/CL
309-40323 TF24-3.2/1.6-PO-X-CL
DR-25-3/4-0-SP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00