

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 125A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 55kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Red |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Switch Rating | 30kA |
| Length | 280mm |
| Width | 190mm |
| Depth | 130mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Terminal Type | Wire Lead |
OT25F3 1SCA104857R1001
KG10 T204/GBA301 KS1V
KG80 T203/GBA282 VE
MSW 63 P3 H
207349 P3-63/I4/SVB/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00