

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 19mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 6mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Standards Met | AMS-DTL-23053/4 Class 3, RoHS Compliant, UL 224 E75077 CSA C22.2 No.198.1 |
F3501/4 CL103
DSPL-NR3-0-65MM
333-30150 TF31-1.5/0.5-PO-X-BK
321-50330 TREDUX-HA47-33/8-PO-X-BK
333-21200 TF31-12/4-PO-X-BK
7TCA017300R0361 HSB500-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00