

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Unterminated |
| Coaxial Type | RG58 |
| Outer Diameter | 4.95mm |
| CPR Certification | Eca |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Attenuation | 4.7 dB/100m |
| Length | 500m |
| Sheath Colour | White |
| Conductor Strand Type | Stranded |
| Series | MRG5800 |
| Core Strands | 0.9/2.95 |
| Number of Strands | 19 |
| Operating Temperature Range | -40 - +70 °C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Size of Strands | 33 AWG |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Capacitance | 100pF/m |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Velocity ratio | 66% |
| Insulation Material | PE |
| Sheath Material | Polyvinyl Chloride PVC |
| Shielding | Annealed Tinned Copper Braid |
6XV18755UH20
ASMN1000A058L13
U.FL-2LP-068N2-A-(500)
ST-18/SMAM/NM/72
216.41.41.5000A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00