

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid, Permanent Magnet |
| Step Angle | 1.8° |
| Holding Torque | 0.22Nm |
| Number Of Wires | 4 |
| Supply Voltage | 2.8 V |
| Frame Size | 42.3 x 42.3mm |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Current Rating | 1.33 A |
| Shaft Length | 22mm |
| Depth | 33mm |
| Resistance Per Phase | 2.1Ω |
| Standards Met | RoHS Compliant |
103H7123-5640
EMMS-ST-57-S-S-G2
103H7823-1740
EMMS-ST-57-S-SE-G2
EMMS-ST-87-M-S-G2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00