

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 115 V ac, 230 V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 12V ac |
| Power Rating | 50VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 2.08A |
| Height | 34mm |
| Weight | 760g |
| Diameter | 80mm |
| Dimensions | 80 (Dia.) x 34mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Standards Met | IEC 61558-2-6 |
| Fixing Hole Diameter | 6mm |
0500P1-2-045K
0160P1-2-015
58-0160-024-D
0050P1-2-012
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00