

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 25V ac |
| Power Rating | 225VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 4.5A |
| Height | 50mm |
| Weight | 2.3kg |
| Diameter | 120mm |
| Dimensions | 120 (Dia.) x 50mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Termination Type | Copper Conductor |
0050P1-2-018
0120P1-2-015
0030P1-2-012K
0500P1-2-050K
1000P1-2-045
58-0160-012-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00