

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 3.2mm |
| Colour | Blue |
| Shrunk Diameter | 1.6mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 10m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Standards Met | UL |
7TCA017300R0310 HSB1000-4
RNF-100-3/4-5-STK
RW-200-E-3/4-0
315-13004 TA37 12-4-PO-X-BK
450-20012 RMS 52-15-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00