

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 6 - 15 V |
| DC Motor Type | Geared |
| Power Rating | 7.98 W |
| Output Speed | 112 rpm |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Maximum Output Torque | 78.4 gcm |
| Dimensions | 32 (Dia.) x 73.9 mm |
| Current Rating | 990 mA |
| Length | 73.9mm |
| Width | 32 (Dia.)mm |
| Core Construction | Metal |
PS150-24-425
BLHM230KC-GFS
22ECP 45 8B 82 01
BC2000 24 MP 45 B3
22N28-210E.204
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00