

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 6P |
| Maximum Current | 80A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 55kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Handle Colour | Red |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | 6NO |
| Switch Rating | 30kA |
| Length | 85mm |
| Width | 139mm |
| Depth | 56mm |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Throw Configuration | Single |
081588 T0-2-15679/EA/SVB
3LD2203-1TL53
1314057 DMM-40/4
182417 P1-32/I2H/MBS/SVB
3LD2003-0TK53
3LD2517-0TK13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00