

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 40A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 18.5kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Red |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 30kA |
| Length | 152mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 100mm |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
207147 T0-2-1/I1/SVB
3LD2113-0TK53
052962 P1-25/IVS
207405 T0-2-8900/V/SVB
OT160EV03P 1SCA120514R1001
3LD2003-1TL53
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00